Yerinde Üretim

Yerinde Üretim

Yerinde Üretim


Yerinde üretim hizmetinde yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi hızlı ve optimal bir şekilde yerine getirir.
 

Ugur Tabldot bünyesindeki kalite yöneticileri ve proje mimarları ile  sahip olduğunuz mutfağınızı incelerler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Çalışacağınız servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, bir diğer yandan yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmenizi sağlar. Bu şekilde oluşan kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, oluşacak proje müdürleri tarafından koordine edilen sistem işleyişi kurulur.
 
 
Ugur Tabldot  menü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek servisine kadar akla gelebilecek tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmektedir. Bunun yanı sıra çalışacağınız firmanın sahip olduğu kalite sistem belgelerinin devamlılığını sağlamak koşuluyla, üretim yapılan her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır bu sayede gıda güvenliğini garanti altına alarak her zaman temiz, sağlıklı, steril ve güvenli ürünleri, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda, bütün kaynakları kullanarak fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik yönden gerekleri tüm kontrolleri yaparak hizmet sürekliliği ve standardı sağlamaktadır 
 
 
Günümüzde özellikle gelişen modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda alarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırırlar. Tüm bu detaylar doğrultusunda size özel olarak sunulan yemek menüsü, ekip tarafından hazırlanır ve firma yetkililerinden onay alınmasının ardından üretime geçilmesi için gerekli planlama yapılır.