Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti


Uğur Tabldot en ileri teknoloji ile donatılmış  mutfağından kurumlara, okullara, fabrika ve iş yerlerine taşımalı yemek hizmet vermektedir.
 
Taşımalı yemek hizmetinde gerekli olan tüm donanımlara sahip olan firmamız, yemeklerin hazırlıkları yapılıp pişirildikten sonra sıcaklık kontrolleri yapılarak ısı yalıtımlı thermoboxlara konulur. Sadece yemek taşıma hizmetinde kullanılan araçlarla sevkiyatı yapılır.
 
 

Neden Taşımalı Yemek Hizmeti

 
Çok sayıda üretim yapıyor olsak da farklı beklentileri tatmin etmek için çalışıyoruz. Ödüllü şeflerimizin hazırladığı, uzman gıda mühendislerimizin  tüm kontrollerini yaptığı tarif ve menüleri, spesifikasyonlarımıza uyan üreticilerden doğrudan satın alınan en iyi malzemeleri ve ekiplerimizin uzmanlığını; yemeğin bulunduğu her tabakta, sandviçte veya kanepe tepsisinde bir araya getiriyoruz.
 
Bu anlayış, her gün daha fazla kuruluşun yemek hizmetleri tedarikçisi olarak bizi tercih etmesini sağlıyor. Hizmetlerimiz sayesinde kurumlar tamamen kendi operasyonları üzerinde yoğunlaşma fırsatı bulurken; kalite artışı sağlıyor, maliyetlerini düşürüyor, en yüksek sağlık, güvenlik ve çevre standartlarını oluşturuyor, en yeni yiyecek ve içecek konseptlerine erişebiliyorlar. Hizmet verdiğimiz noktalarda size , evinizdeki lezzeti ulaştırıyoruz.
 
Menü bakımından zengin içerik ve farklı damak tatları ile personelinize verdiğiniz  öneme  değer  katıyoruz.